Mesudiye köyü Datça'dan 20, Marmaris'ten 92, Dalaman'dan 180 kilometre uzaklıktadır. Pansiyonumuza alternatif ulaşım yolları şu şekildedir:
  1. Özel aracınız ile
    Muğla-Marmaris-Datça karayolunu takip ederek Datça şehir merkezine girmeden yaklaşık 5km önce göreceğiniz KNIDOS sapağından sağa dönüp yolunuza devam ediyorsunuz. Bu sapaktan sonra her yol ayrımında sol sapağı takip ederek yaklaşık 20km sonra önce Mesudiye köyüne ve devamında bir kaç kilometre sonra Hayıtbükü'ne ulaşabilirsiniz. Pansiyonumuz sahildeki ahşap iskelenin hemen karşısında bulunan ÖZTÜRK Market’in arkasında yeralmaktadır ve 3 araç kapasiteli otopark imkanı sunmaktadır.
  2. Otobüsler ile:
    İstanbul, Ankara ve İzmir’den yaz mevsiminde günlük olarak kalkan Marmaris-Datça yolcu otobüsleri ile Datça Otogar’a ulaşıp oradan yolcu servisi ile şehir merkezinde yeralan minibüs durağına gitmeniz yeterlidir. Yaz aylarında günde 3 sefer yapan Mesudiye dolmuşları ile kısa bir yolculuktan sonra Hayitbükü’ne ve dolayısı ile pansiyonumuza ulaşabilirsiniz.
  3. Hava yolu ile:
    Dalaman ve Bodrum-Milas havaalanına indikten sonra kiralık araç veya toplu taşıma ile ulaşım Marmaris-Datça yolunun takip edilmesi ile sağlanmaktadır. Bodrum üzerinden gelecekler için Bodrum-Datça arasında günlük (karşılıklı 2 sefer) hizmet veren feribotlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

View Larger Map