Pansiyonumuz adını içinde bulunduğu nar ağaçlarından almaktadır. Bahar mevsiminde açan nar çiçeklerinin verdiği renk cümbüşü ile ahşap bungalovların ahengi “renginar” isminine ilham kaynağı olmuştur. Yeşilin mavi ile birleştiği bu bakir doğada sessiz, huzurlu ve sıcak bir ortam arayanlar için tasarlanmış ve müşterilerine kendilerini evlerinin rahatlığında hissedecekleri dingin bir tatil sunmayı amaçlamıştır.


Pansiyonumuz, Hayitbuku koyunun ortasında denize 25-30m mesafede konumlanmış 2 Adet ahşap bungalov ve 1 adet sabit karavandan oluşmaktadır. Tüm odalarda duş, WC, sıcak su ve klima mevcut olup, karavanın kendine özel bungalovların ise ortak kullanımlı mutfağı ve buzdolabı mevcuttur. Bungalovlarımız 24 m2 olup 2+2 şeklinde 4 kişiye kadar kapasite sunabilmektedir. Karavanımız ise 2+1 şeklinde 3 kişiye kadar yatak imkanı verir. İsteğe göre Oda yada Oda+kahvaltı seçenekleri mevcuttur.

Misafirlerimiz, pansiyonumuzun hemen önünde yeralan mini-marketimizden yararlanabilir, kaldıkları süre boyunca şehir marketlerinin sunduğu çoğu yiyecek, içecek ve temizlik maddelerine kolaylıkla ve benzer fiyatlardan ulaşabilirler. Ayrıca, mevsimine göre bahçemizde veya köyümüzde yetişen veya üretilen ürünlerden sunduğumuz ürünlerden (Zeytin, Bal, Harnup, ve taze sebzeler vs.) tadılabilir, istenirse satın alınabilir.